🪙Özel Coinler

Coin Sistemi Nedir

Coinler oyun oynarken elde edebileceğiniz, özel takas para birimleridir. Bunları kullanıp daha iyi ekipmanlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.


Coin'ler Nelerdir

Elde edebileceğiniz iki tür coin vardır bunlar: Parrot Coin ve Panda Coin ismindedirler. Parrot Coin oyun içindeki eylemlerinizle elde edilebilir, Panda Coin ise Parrot Coin kullanılarak elde edilir.


Coin'leri Nasıl Elde Edilir

Parrot Coin, adandaki jeneratörde kazı yaparak ve canavarları öldürerek elde edilebilir. Normal oyuncular jeneratörde kazı yaparken 0,01% şans ile, VIP oyuncular ise 0,02% şans ile Parrot Coin'i elde edebilirler. Aynı şekilde normal oyuncular canavar öldürürken 0,03% şans ile, VIP oyuncular ise 0,05% şans ile Parrot Coin elde edebilirler.

Panda Coin ise yalnızca Parrot Coin ile takas edilerek elde edilebilir. Her 16 adet Parrot Coin takasda, 1 Adet Panda Coin'e çevirilebilir. Takas bölgesine gitmek için /warp takas komutu kullanılabilir.


Coinler İle Neler Alınabilir

Coinler ile takas yaparken; Servet 5 büyülü kazmadan, zırh yükseltmelerine, zırh dekorasyonlarına ve kasa anahtarlarına kadar çeşitli içerikler elde edilebilir.

Last updated