ℹ️Sıkça Sorulan Sorular

İçerik Hakkında: Burada oyuncuların sıkça sordukları basit sorulara ve cevaplara yer verdik. Aradığınızı bulamazsanız farklı başlıklara göz atmanızda fayda var.


Yetkili olabilir miyim?

Evet yetkili olabilirsin! Bunun için Discord'daki #yetkili-başvuru kanalını takip etmelisin. Daha sonra açılan başvuruların linkine tıklayıp yönlendirilen sayfada başvuruları eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmalısın. Başvuruların değerlendirilme süresi yetkililere bağlıdır. Hakkınızda pozitif düşünülürse, yetkili ekibimiz size ulaşır.

Hile kullanabilir miyim?

Woodie Network tüm hileli client'leri yasaklar. Hileyle oyuna giriş yaptığınızda bu yetkililerimize bildirilir, ardından hileleri kullanmaya çalıştığınızda sistem bunu engeller ve sizi oyundan atıp, bilginiz yetkililerimize ulaşır ve sonrasında cezai işleme tabii tutulursunuz.

Kaç hesabım olabilir?

Oyuna en fazla 3 hesapla giriş yapabilirsiniz. 3'den fazla hesapla sunucuya kayıt olamazsınız. VDS ve AFK Client'ler sunucuda yasaklıdır.

Nasıl rütbe atlarım?

Rütbe atlamak için belirli şartlar vardır. Bu şartları oyun içersinden /rankup komutuyla görebilirsin. Eğer rütbe atlamak için gereken şartları karşılıyorsan /rankup komutu seni otomatik olarak rütbe atlatır.

Last updated